€ / EUR

logo-centrum-kotlov-levice-header-eshop-kotly

Phantom™ Rogue SE 425


PLYNOVÝ GRIL

  • Výkon: 23,75 KW
  • Hmotnosť: 67 Kg
  • Veľkosť roštu: 60x45 cm
  • Palivo: Propán-bután

Rozmery:

  • Výška - 140 cm
  • Šírka - 123 cm
  • Hĺbka - 63,5 cm

POPIS

Predstavte si matne čierny gril zahalený do hodvábne tmavej farby od vrchu veka až po uzamykacie kolieska. Je vybavený zadným horákom pre ražeň, bočným infračerveným horákom (na prudké zatiahnutie mäsa alebo prípravu omáčky na panvici), takmer bezúdržbovým nerezovým roštom v tvare vĺn, ktorým neprepadne ani ten najmenší kúsok zeleniny a inovovaným odkladacím roštom s množstvom miesta napríklad na zavesenie. K tomu všetkému získate viac než dosť úložného priestoru na dvoch postranných policiach aj vo vnútri grilu, kde ľahko skryjete nevzhľadnú fľašu s plynom. Modelový rad PHANTOM nie je len grilovanie, to je životný štýl.

 

Kód: RSE425RSIBPMK-1-CS-PHM
Dostupnosť: skladom 5+
1 432.50 bez DPH
1 719 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

...

 

NAPOLEON PHANTOM ROGUE SE 425

 

 

LUXUSNÝ VZHĽAD

Výsledok grilovania to úplne neovplyvní, ale garantujeme vám, že na zamatovej matnej čiernej, do ktorej je každý gril modelového radu PHANTOM zahalený, nechá každý oči.

 

FĽAŠA NA PLYN SCHOVANÁ VO VNÚTRI GRILU

Čo si budeme rozprávať, propán-butánová fľaša nevyzerá nikdy pekne. Preto ju vo väčšine našich plynových grilov schovávame za dvierka.  

 

 

EXTRA VÝKON

Gril má celkom 3+2 horáky. Tri hlavné, nerezové, so špeciálnymi krytmi, aby sa do trysiek horákov nedostalo nič, čo tam nepatrí. Tie sú navyše vybavené systémom vzájomného zapaľovania, takže keď náhodou pri zapaľovaní nechytia všetky, zapália sa navzájom o seba. Gril ďalej disponuje zadným horákom pre ražeň a jedným bočným, infračerveným (tzv. Sizzle Zone).

 

SIZZLE ZONE™

Infračervený bočný horák dokáže vyvinúť teplotu až 800 °C. Vďaka tomu na ňom perfektne zatiahnete steak, a všetka šťava zostane vo vnútri, alebo ho môžete využiť ako klasickú bočnú platničku napríklad na prípravu omáčky.

 

 

ZADNÝ HORÁK PRE RAŽEŇ

Stačí nasadiť ražeň a môžete pomaly a rovnomerne grilovať kura alebo, vďaka vysokému veku, pokojne aj celé stehno alebo malé prasiatko.

 

ZAPAĽOVANIE JETFIRE™

Každý z hlavných horákov je vybavený jednoduchým, ale účinným systémom zapaľovania. Stačí otočiť gombíkom. Bez problémov a bezpečne tak zapálite horák za každého počasia.

 

 

MULTIFUNKČNÝ OHREVNÝ NÁSTAVEC

Dramaticky rozširuje plochu grilu, s ktorou môžete pracovať. Vďaka prepracovanému systému prierezov cez neho neprepadne ani kúsok cibule, na okrajoch do nich môžete zavesiť napríklad kuracie paličky.

 

VEĽA ODKLADACIEHO MIESTA

Na oboch stranách grilu sú priestranné odkladacie stolíky, jeden z nich je sklápací. Oba stolíky sú vybavené háčikmi na utierky a grilovacie náradie. Z boku grilu sme umiestnili praktickú poličku.

 

 

VSTAVANÝ TEPLOMER ACCU-PROBE™

Vo veku grilu je zabudovaný teplomer, pomocou ktorého ľahko ustrážite ideálnu teplotu toho, čo práve grilujete.

 

PODSVIETENÉ OVLÁDACIE GOMBÍKY

Aj keď sa grilovanie pretiahne, nemusíte mať strach, že stratíte prehľad, čo sa vo vnútri grilu deje. Podsvietené ovládanie na prvý pohľad ukáže, aké horáky sú v prevádzke.

 

 

NEREZOVÝ ROŠT WAVE™

Ak je niečo úplne zásadné pre správny výsledok grilovania, je to rošt. V tomto prípade je nerezový a v tvare vlniek, takže sa oveľa lepšie nahrieva a neprepadnú cez neho ani menšie kúsky jedla.

 


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

FARBA: Matná čierna

PALIVO: Propán bután

VÝKON: 23,75 kW

Hmotnosť: 67 kg

ROZMER GRILU: 140 x 123 x 63,5

ROZMER ROŠTU: 60 x 45

MATERIÁL ROŠTU:  WAVE™ nerez

POČET HORÁKOV: 3+2

MATERIÁL HORÁKOV: Nerez

ODKLADACIA PLOCHA: Áno

BOČNÝ HORÁK: Áno

SIZZLE ZONE: Áno

PB FLAŠA VO VNÚTRI: Áno (max 10kg)

TEPLOMER: Áno

ZÁRUKA: 15 rokov