€ / EUR

logo-centrum-kotlov-levice-header-eshop-kotly

budova -predajna-liolus-levice


predajna-liolus-levice

Stavby krbov na mieru

Sme certifikovanými odborníkmi na stavbu krbov, pecí a montáž plynových krbových vložiek. Ponúkame kompletný servis od výberu a nadimenzovania správneho vykurovacieho zariadenia po návrh, vizualizáciu, kalkuláciu a aj následnú montáž/výstavbu.

Riešime aj pravidelný servis a naučíme vás ako čo najekologickejšie a zároveň vysoko efektívne kúriť, aby ste predĺžili životnosť vášho vykurovacieho systému.

Podstupujeme pravidelné a náročné školenia od výrobcov a technológov naprieč celou EU pre dosiahnutie čo najmodernejších možných riešení, ktoré spĺňajú vysoké Európske a svetové štandardy.


 

Krbové kachle všetkých typov

U nás je možné vyriešiť akúkoľvek situáciu, ktorú si vyžadujete a dokážeme správne vybrať dokonale vhodný typ a výkon kachlí ktorý, potrebujete. Navyše si u nás viete vybrať zo širokého sortimentu krbových kachlí a sporákov.  Nechýba ani obrovský výber príslušenstva a materiálov.

Dizajn a značka je už len na vás, radi vám odborne poradíme a navedieme vás, k čo najlepšiemu výberu s ktorým budete zaručene spokojní.

Nájdete u nás popredných Českých a Slovenských výrobcov, ale taktiež prvotriedne Európske a zahraničné značky, dokonca výrobcov z Kanady a zámoria.

predajna-liolus-levice-kachle

 


predajna-liolus-napoleon-grily

Kanadské grily Napoleon

Absolútna špička na trhu v ponuke oficiálne u nás s plnou podporou, širokým doplnkovým sortimentom a  bezpodmienečnými záručnými podmienkami.

Kanadské grily Napoleon sú to pravé pre každého milovníka grilovania. Kedže sa pravidelne venujeme grilovaniu, školíme a vzdelávame sa v tejto oblasti, vytvárame zaujímavé grilovacie akcie a podujatia, tak sme schopní vám odovzdať skutočne maximum informácií a naučiť vás naplno využiť potenciál týchto gurmánskych nástrojov.

Urobte si radosť a minimálne sa prídite pokochať majestátnosťou a všetrannosťou Kanadských grilov.

 


liolus-studio

Štýl a kvalita

Predávame širokú škálu krbov, krbových stavebníc, príslušenstva a materiálu u nás si vyberie aj nenáročný zákazník a zároveň dokážeme uspokojiť aj najvyššie štandardy pre skutočných fajnšmekrov.

liolus-studio

Inšpirujte sa s nami

Naša predajňa zároveň slúži aj ako showroom a krbové štúdio, čo vám rozhodne napomôže vizuálne si predstaviť aké máte možnosti pri realizácií a nákupe, zároveň si môžete naživo prezrieť rôzne varianty a fyzické rozmery kachlí, krbov a vybrať tak ten správny kúsok pre vás.

showroom-liolus

Barbeque promenáda

Špeciálny kútik venovaný vyslovene grilom, BBQ a príslušenstvu, ktoré ste doteraz možno ani nepoznali, ale rozhodne si ho zamilujete. Kvalita, kreativita a úžitočnosť hrajú v sortimente spoločnosti Napoleon vysokú prioritu a vďaka tomu budú vaše grilovačky na záhrade absolútnou gastronomickou špičkou, ktorú budú vaši priatelia a rodina milovať.


LIOLUS

Ku Bratke 3636/11
934 05 Levice
Slovensko

email: info@liolus.sk
web:   www.liolus.sk

0905 363 946
(Po - Pi   08:00 - 17:00 h.)

 

sídlo spoločnosti:
LIOLUS, s. r. o.
Ku Bratke 3636/11
934 01, Levice
Slovenská republika

IČO: 53527496
DIČ: 2121392427
IČ DPH: SK2121392427 podľa §4

Zápis v obchodnom registri:
Zapísaná na Nitra, odd. Sro, vl.č.53268/N

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK :
UTOROK :
STREDA :
ŠTVRTOK :
PIATOK :
SOBOTA :
NEDEĽA :
09:00 - 17:00
09:00 - 17:00
09:00 - 17:00
09:00 - 17:00
09:00 - 17:00
ZATVORENÉ
ZATVORENÉ

Obedová prestávka, každý pracovný deň
v čase od 12:00 do 13:00

Tel. č.: 0905 363 946
Mail: info@liolus.sk
web: www.liolus.sk


SLEDUJTE NAŠE SOCIÁLNE SIETE
nájdete tam podujatia, akcie, zľavy a iné...

FACEBOOK   |   X.com   |   INSTAGRAM   |   LINKEDIN   |   GOOGLE