€ / EUR

logo-centrum-kotlov-levice-header-eshop-kotly

Mlynček na peper (70004)

Kód: 70004
Dostupnosť: skladom 1 ks
20.84 bez DPH
25.01 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 
 

NAPOLEON-Logo-brand-kanadske-grily-levice

 
 

 

pepper

POMEĽTE SI PEPER

ARÓMA A CHUŤ PRE VAŠE SUROVINY

Ak máte radi vôňu čerstvo umletého korenia či už preferujete klasický čierny alebo naopak chce svoje jedlo farebne doplniť pomocou červeného a zeleného korenia. Odporúčame Vám využiť štýlovú koreničku na peper.
 
Čierna farba koreničky je nielen dizajnová, ale aj praktická pri Vašom záhradnom grilovaní.

MLYNČEK NA PEPER

ŠTÝLOVÝ DOPLNOK DO VAŠEJ KUCHYNE

Okoreňte si svoj kúsok mäsa krásnou koreničkou na grilovanie. V ponuke máme v rovnakem dizajnu aj koreničky na soľ, aby Vaše chute pri grilovaní boli optimálne a vhodne prepojené.

Korenička má vďaka svojmu tvaru pohodlné držanie a ľahko sa v nej namelie umiestnená nápln, teda korenie podľa Vášho výberu.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

PRO SÉRIA

Každý kuchár, či už domáce fanda alebo profesionál, potrebuje vysoko kvalitné mlynček na korenie pre pridávanie čerstvo mletého korenia do svojich pokrmov. S mlynčekom na korenie Napoleon Pre série získate vzhľad a dojem profesionálneho kuchára v pohodlí svojho domova. Tento veľký a luxusný mlynček na korenie prichádza v matnom čiernom prevedení s označením P.

Vnútorné keramický mechanizmus s nastaviteľnou hrubosťou mletia nehrdzavie a poskytne Vám mnoho rokov dokonalé funkcie, rovnako ako váš gril Napoleon. Hrubé alebo jemné, veľa alebo málo, mlynček na korenie PRO séria je pre Vás pripravený. Matný čierny povrch dáva pocit saténu na dotyk, umožňuje dobré uchopenie a mletie s ľahkosťou. Matný čierny povrch tiež ide s väčšinou dekorom; takže sa nemusíte obávať, že sa nehodí k jedálnemu setu.