€ / EUR

logo-centrum-kotlov-levice-header-eshop-kotly

PORTOROSE, záhradný krb

Pre Informáciu o dostupnosti nás kontaktujte:
Mail: info@liolus.sk
Tel. č.: +421 905 363 946

 

Výrobca: Palazzetti
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 26555
Dostupnosť: skladom
834.17 bez DPH
1 001 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Palivo - Drevené uhlie

Technické parametre:  
Hmotnosť: 620 kg
Šírka: 1180 mm
Výška: 2460 mm
Hĺbka: 920 mm

Vybrať si záhradný krb značky Palazzetti znamená vybrať si výrobok vysokej kvality, v ktorom sa výborný vzhľad vždy spája s funkčnosťou a pohodlným používaním. Je veľa dôvodov, prečo si vybrať zo širokej ponuky spoločnosti Palazzetti. Povrch je nutné ošetriť vodoodpudivým náterom v transparetnej alebo bielej farbe. 

Grill je vyrobený z kvalitného žiaruvzdorného betónu s kontrastnou policou Marmotech okolo prednej časti a po stranách. Dokonalý, keď uprednostňujete iný vzhľad ako lesklý kov, Marmotech kombinuje špeciálny betón s granulovaným mramorom, aby vytvoril tepelne odolný materiál, ktorý nie je potrebné natierať.

Vysoká kvalita pokračuje pevným kovovým krytom krytu, ktorý je navrhnutý tak, aby chránil komín pred teplom, a veľkým grilovacím roštom z chrómovanej ocele poskytuje veľkorysú varnú plochu s rozmermi 76 x 40 cm. Vďaka dvom rôznym výškovým úrovniam je zmena teploty varenia skutočne jednoduchá a veľmi efektívna. Jediné, čo urobíte, je presunúť jedlo ďalej od uhlia a teplo sa zníži.