€ / EUR

logo-centrum-kotlov-levice-header-eshop-kotly

header-kominove-systemy-zop-turbo

PREČO Komíny ZOP?

 

1. Dekoračné tvárnice

Dekoračné komínové tvárnice sa vyrábajú zo špeciálnej zmesi ľahčeného betónu v troch farebných vyhotoveniach: čierna, biela a tehlovo červená. Tvárnice nie je potrebné zatepľovať.

2. Šamot jedinečnej kvality W3

Ako jediní na Slovensku dodávame šamotové vložky W3 jedinečnej kvality so 150 ročnou tradíciou (Made in Germany). W3 šamotové vložky sa vyznačujú tvarovou stálosťou, presnosťou, vysokou hladkosťou povrchu, vysokou odolnosťou voči kyselinám a mechanickému poškodeniu. W3 šamotové vložky sú použiteľné na všetky druhy paliva: plynné, kvapalné a tuhé palivá.  

3. Žiaruvzdorná izolácia

Žiaruvzdorná izolácia z minerálnych vlákien vyrábaná výlučne pre tento systém jednoducho a presne zapadá medzi tvárnicu a vložku (bez zbytočného dorezávania a dodatočných úprav).  

4. Komínové tvárnice

Ľahčené betónové tvárnice sa vyznačujú vysokou pevnosťou, odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a nízkou hmotnosťou. Tvárnice majú výšku 33 cm, čo je len 3 tvárnice na 1 meter komína. Napríklad 7 metrový komín ZOP postavíte z 21 tvárnic, u iných systémov je to až 31 tvárnic.

5. Plynotesné komínové dvierka

Dvojdielne plynotesné komínové dvierka, ktoré sú podmienkou k revízii komína, sú u nás súčasťou základnej komínovej zostavy bez akýchkoľvek ďalších príplatkov.

6. Komínový systém ZOP - Vaša výhra

Všetky komponenty komína sú vyrobené tak, aby do seba jednoducho zapadali, vďaka čomu je montáž komínového systému ZOP jednoduchá a rýchla. Všetky prvky komínového systému sú certifikované a vyhovujú prísnym kritériám európskych noriem – vysoká kvalita a bezpečnosť. Stavať komín ZOP bude pre Vás zábava.


turbo-line

Filter
Cena